Ostuabi ja kohaletoimetus - MT Shop

Ostuabi ja kohaletoimetus

MT SHOP väljastab toodete ja teenuste eest arveid:

- Eraisikutele
- Juriidilistele isikutele
- Riigiasutused avalik sektor (e-arved)

Maksemeetodid

- Arvega
- E-arve (riigiasutused jm avalik sektor)
- LHV pangalink
- SEB pangalink
- Swedbank pangalink
- COOP Pank pangalink
- MT Järelmaks
- Liisi järelmaks

Tellimuste vormistamine

Valige endale huvipakkuv toode või tooted välja ja vajutage nuppu "Lisa ostukorvi". Ostukorvi ja sinna lisatud tooted leiad ükskõik millisel lehel parasjagu oled, alati meie e-poe paremast ülanurgast. Kui olete kõik soovitud tooted ostukorvi lisanud siis saate alustada tellimuse vormistamisega.

Pange tähele, et peale tellimuse kinnitamist saadetakse Teie e-mailile esialgu vaid tellimust kinnitav e-mail koos tellimuse andmetega kuid mitte arvet! Arve saadame kliendile tellimise vormistamisel kliendi poolt määratud e-maili aadressile eraldi mõne aja möödudes. Juhul kui teie postkasti pole meiepoolt infot laekunud siis kontrollige kas Teie postkastis on vaba ruumi uute teadete vastuvõtmiseks või ega Teie rämpsposti filter ei ole ekslikult meipoolt saadetud kirja suunanud Teie meilboksi rämpsposti kausta. Küsimuste tekkimisel võtke meiega ühendust infotelefonil +372 55 913 319 (EE/ENG) või +372 55 536 159 (EE/RUS/FIN) või kirjutage e-posti aadressile info@mts.ee

Üldjuhul saadame arve kliendile välja tööpäeviti hiljemalt paari tunni jooksul peale tellimuse esitamist kuid mitte hiljem kui ühe tööpäeva jooksul. Kõik tellimused võetakse töösse alles peale makse laekumist või arvega tasudes peale maksekorralduse koopia edastamist aadressile info@mts.ee

Kohaletoimetus ja maksumus

Alates 50.- EUR ostust enamustele toodetel Eesti piires kuller TASUTA!
Alla 50.- EUR ost olenevalt tootest ja valitud tarnemeetodist 4-10.- EUR
Ligikaudu 0,001% protsendile kogu tootekataloogist kehtib Eesti piirest saatmisele olenevalt tootest  ja valitud tarnemeetodist tarnekulu 4-10.- EUR. Need on tavaliselt sellised tooted mida käitleme (sorteerime, pakime, transpordime pakiautomaati) ise enda laos (ladu MTS).
Kohaletoimetus EU riikidesse -> küsi kohaletoimetuse hinda siit: info@mts.ee 

Ostudele alates 50.- EUR on kohaletoimetus üldjuhul kliendile Eesti piires kulleriga tasuta. Kohaletoimetuse kulu võib tellimusele lisanduda kui ostukorvi summa ei ületa 50.- EUR-i. Sellisel juhul on kohaletoimetuse tasu Eesti piires olenevalt toodetest ja kliendi poolt valitud tarnemeetodist 4-10.- EUR. Kui ostukorvi lisatud tooted pärinevad erinevate tarnijate ladudest võib klient tellimuse kätte saada mitme eraldi saadetise näol ja erinevatel päevadel. Kohaletoimetuse kulu arvestatakse juurde tellimuse vormistamise käigus ja kohaletoimetuse maksumus on ennem tellimuse kinnitamist kliendile näha.

Toodete eeldatav tarneaeg on kirjas iga toote juures eraldi ning on indikatiivne. Toodete hind, tarneaeg ja laoseis võib vastavalt tarnijale erineda. Üks toode võib olla saadaval mitme erineva tarnija laos kuid erineva hinna, tarneaja ja laoseisuga. Anname endast parima, et tellitud tooted jõuaksid meie klientideni toodete juures märgitud eeldatava tarneaja jooksul kuid mõningatel juhtudel võivad MT Shop-ist mitteolenevatel põhjustel tarned viibida. Probleemi allikaks võib olla nii tarnija kes on oma laosüsteemi märkinud toodete vale koguse ja/või vale tarneaja või valmistab parasjagu peavalu logistikafirma kes erinevatel põhjustel on tarneahelasse tekitanud kas siis ise või kellegi kolmanda osapoole tõttu viivitusi. Uuendame oma toodete andmebaasi mitmeid kordi ööpäevas, et hoida nii toodete, hinna kui ka saadavuse info värskena kuid mõnikord juhtub olukordi kus mõni eelmistest märksõnadest võib muutuda kiiremini kui värske info koostöös automaatsete uuendustega meie toodete andmebaasi jõuab. Selliseid olukordi juhtub õnneks harva. Anname alati tarnete viibimisest kliendile eraldi teada ja võimalusel pakume klientidele võimaluse kauba liikumist ise jälgida nn logistikafirma "tracking link" järgi. Palume selliste võimalike olukordadega arvestada ja palume ette vabandust kui peaksite oma tellimusega sellisesse olukorda sattuma. Ligikaudu 98% meie tellimusi on varasemalt kliendini eeldatava tarneaja piirides jõudnud. Küsimuste korral võtke meiega ühendust e-postiaadressil info@mts.ee või telefonil +372 55 913 319.

Juhul, kui toode on meie Osmussaare 4 laos kohe olemas (eeldatav tarne on märgitud tänane kuupäev) siis tööpäeviti ennem kella 13:30 tellitud ja tasutud tooted jõuavad kulleriga kliendile kohale Tallinna piires üldjuhul samal päeval ja mujale Eestis asuvale aadressile üldjuhul järgmisel tööpäeval. Nädalavahetusel sooritatud ja tasutud tellimused võetakse töötlusesse järgmisel tööpäeval. Toote eeldatav tarneaeg on indikatiivne ja sõltub paljudest muuhulgas MT Shop-st mittesõltuvatest asjaoludest sh riiklikest pühadest nii Eestis kui muudes tarneahelas asuvates riikides ja sellest tulenevalt võivad esineda viivitused tarnete käitlemisel ja kliendile kättetoimetamisel seoses puhkepäevade või lühemate tööpäevadega ja/või suurenenud koormustega nii tarneladudes kui logistikafirmades. Osasid tooteid saadame kliendile ka SmartPOST-iga. Kui toote SmartPOST-i pakiautomaati saatmine on võimalik siis antud tarnemeetod on kliendile ostukorvis tellimuse vormistamise ajal näha. Kui toodet ei ole võimalik SmarPOST-i pakiautomaati toimetada siis süsteem vastavasisulist tarnemeetodit tellimuse vormistamisel ei paku. SmartPOST-i pakiautomaati saatmise hind Eesti piires on 4 EUR.

Samuti on võimalik tulla ise järgi osadele toodetele meie Osmussaare 4 lattu. Kui tootele ei ole võimalik meie Osmussaare 4 lattu ise järgi tulla siis süsteem vastavasisulist tarnemeetodit tellimuse vormistamisel ei paku.

Soodustoodete kategooria

Soodustoodete kategooria alla on koondatud erinevate tarnijate näiteks lõpumüügi tooted mis on küll uued aga on võrreldes tavahindadega pisut soodsamad. Nendeks võivad olla viimased eksemplarid kohe tootmisest mahavõetavate toodete näol või tarnijate lattu pikemaks ajaks seisma jäänud tooted. Samuti leidub antud kategoorias tooteid mille klient on 14 päeva tagastusõiguse perioodi ajal tarnijale/müüjale tagastanud ja/või esineb ka tooteid mis vastavad järgnevatele kriteeriumitele:

  • Toote pakend on avatud ja toode demonstreerimise eesmärgil tööle pandud/testitud. Võib esineda kasutamisjälgi. Garantii kehtib sama kaua kui uuel tootel.
  • Toote pakend on vigastatud kuid toode on väljanägemiselt uus ja vigastusteta. Garantii kehtib sama kaua kui uuel tootel.
  • Toote pakend on kliendi/poe töötaja poolt avatud ja võimalik, et ka tööle pandud/testitud. Võib esineda kasutamisjälgi. Garantii kehtib sama kaua kui uuel tootel.
  • Toote pakend on avatud ja demonstreerimise eesmärgil tööle pandud/testitud. Võib esineda kasutamisjälgi. Garantii kehtib sama kaua kui uuel tootel.
  • Toode on katki/vigastatud. Tootel puudub garantii.
  • Toode on olnud näitustel väljas. Toote pakend on avatud ja toode demonstreerimise eesmärgil tööle pandud/testitud. Võib esineda kasutamisjälgi. Garantii kehtib sama kaua kui uuel tootel.
  • Toode on transportimisel kahjustada saanud. Ulatuse osas küsi lisa -> info@mts.ee
  • Toode on tehase poolt taastatud (nn factory refurbished) samasse konditsiooni nagu uus toode. Garantii kehtib sama kaua kui uuel tootel.

Soovime Teile meeldivaid oste!

MT SHOP

MT Shop © 2020