InLine 30m LC/LC 50/125µm kiudoptiline kaabel OM3 Türkiis, Rohekassinine värv - Televiisorite ja monitoride lisaseadmed - Televiisorid ja tarvikud - Suur kodutehnika - Kodutehnika - MT Shop
Tagasi

InLine 30m LC/LC 50/125µm kiudoptiline kaabel OM3 Türkiis, Rohekassinine värv

Tootja: InLine Tootekood: 175414628 EAN: 04043718187799 MPN: 88530O
InLine 30m LC/LC 50/125µm, 30 m, OM3, LC, LC

Toote andmed


Üldandmed
Tootja InLine
Tootekood 175414628
EAN 04043718187799
Tootja kood 88530O
Kategooria Televiisorite ja monitoride lisaseadmed
Funktsioonid
Kaabli pikkus 30 m
Kiudoptika tüüp OM3
Pistmik 1 LC
Pistmik 2 LC
Konnektor 1 sugu Meessoost
Konnektor 2 sugu Meessoost
Täisdupleks Jah
Südamiku läbimõõt 50 µm
Kaitsekihi läbimõõt 125 µm
Disain
Toote värv Türkiis, Rohekassinine värv
Kaal ja mõõtmed
Kaabli läbimõõt 3 mm
Pakendi andmed
Test protocol included Jah

MT Shop © 2021