Mikrotik S-31DLC20D transiiverimoodul 1250 Mbit/s SFP 1310 nm - Transiiverid ja multiplekserid - Võrguseadmed ja lisad - Arvutid ja IT - MT Shop
Tagasi

Mikrotik S-31DLC20D transiiverimoodul 1250 Mbit/s SFP 1310 nm

Tootja: Mikrotik Tootekood: 125413737 EAN: 02000000612317 MPN: S-31DLC20D
Mikrotik S-31DLC20D, 1250 Mbit/s, SFP, LC, 20000 m, 1310 nm, RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN,...

Toote andmed


Üldandmed
Tootja Mikrotik
Tootekood 125413737
EAN 02000000612317
Tootja kood S-31DLC20D
Kategooria Transiiverid ja multiplekserid
Funktsioonid
Andmete edastamise maksimaalne määr 1250 Mbit/s
Pesad & liidesed
Liidese tüüp SFP
Valgusjuhe
Fiiberoptiline pistmik LC
Lainepikkus 1310 nm
Toimimine
Maksimaalne ülekandekaugus 20000 m
Ühilduvad tooted RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1036-12G-4S

MT Shop © 2021