Tere külaline, võite sisse logida või luua uue konto.

Kontakt +372 55 913 319 / +372 55 536 159
(E-R 10:00 - 17:30)

Keel  Estonian  Finnish  English
usaldusvaarneettevote
Eesti E-kaubanduse liit
Otsi
0 toode(t) - 0.00€
Teie ostukorv on tühi!

Info / Meist

KMS Projektiabi OÜ / M&T Shop tegeleb laiatarbeelektroonika ja kodu- ning ehitusseadmete müügiga juba alates aastast 2004. Oleme oma tootevalikus orienteerunud seadmete müügile millega meie kliendid saavad sisustada oma kodu ning teha kõiksugu töid alustades koduaiast kuni ehitusplatsini. Alates 2012 aastast kevadest oleme Kanada kaubamärgi Krown® toodete ainuke ametlik edasimüüja Eesti veebipoodide hulgas.
Teeme koostööd Itaalia tootja Energy S.R.L. (Energy®)-ga kellel on üle 30 aastane kogemus elektrigeneraatorite tootmises ja kelle tootevalikusse kuuluvad elektrigeneraatorid alates 2,4kVA kuni 2250 kVA (bensiin, diisel, maagaas, LPG - autogaas). Energy® tootevalikusse kuuluvad lisaks veel tornvalgustus, jaotuskilbid ja muud antud valdkonda kuuluvad tooted. Tuntumatest mootoritootjatest kasutatakse Energy generaatoritel järgnevate tootjate mootoreid: Honda / Briggs & Stratton / Lombardini / Yanmar / Perkins / Iveco / Deutz  / John Deere / Volvo / Cummins
Samuti teeme koostööd saksa suurtootja elektri- ja energiaseadmete vallas R.I.D. GmbH-ga. Tutvuge lähemalt R.I.D-i tootevalikuga meie veebipoe generaatorite kategoorias.

Krown® on pühendunud tipptasemel roostevastaste vahendite ja määrdeainete tootmisele, mida laialdaselt peetakse oma ala parimateks. Krown® kaubamärgi tooteid kasutatakse erinevates valdkondades, alustades tööstusvabrikutest kuni kaubanduses leiduvate sõiduvahenditeni. Kanada päritolu firmana, mis on enim tuntud oma Krown® Roostevastaste Keskuste poolest, jätkab innovatiivsete ja efektiivsete roostekaitse vahendite tootmist ja turusutamist üle terve maailma.

M&T Shop pakub koostöös Liisi.eeInbank ja Bigbank-iga järelmaksuvõimalust kõikidele M&T Shop-ist ostetud toodetele. Täpsem info siit!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

%Outlet/soodusmüük% mõisted

*Demo/näidimudel* - 
Toote pakend on avatud ja toode demonstreerimise eesmärgil tööle pandud/testitud. Võib esineda kasutamisjälgi. Garantii kehtib sama kaua kui uuel tootel.
*Pakendivigastus* - Toote pakend on vigastatud kuid toode on väljanägemiselt uus ja vigastusteta. Garantii kehtib sama kaua kui uuel tootel.
*B-Ware/pakend avatud* - Toote pakend on kliendi/poe töötaja poolt avatud ja võimalik, et ka tööle pandud/testitud. Võib esineda kasutamisjälgi. Garantii kehtib sama kaua kui uuel tootel.
*Demo/näidistoode* - Toote pakend on avatud ja demonstreerimise eesmärgil tööle pandud/testitud. Võib esineda kasutamisjälgi. Garantii kehtib sama kaua kui uuel tootel.
*Katkine toode* - Toode on katki/vigastatud. Tootel puudub garantii.
*Näitusetoode* - Toode on olnud näitustel väljas. Toote pakend on avatud ja toode demonstreerimise eesmärgil tööle pandud/testitud. Võib esineda kasutamisjälgi. Garantii kehtib sama kaua kui uuel tootel.
*Transpordikahjustused* - Toode on transportimisel kahjustada saanud. Ulatuse osas küsi lisa -> info@mts.ee
*Taastatud* - Toode on tehase poolt taastatud samasse konditsiooni nagu uus toode. Garantii kehtib sama kaua kui uuel tootel.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Müügitingimused / Garantii / Tellimuse vormistamine / Kohaletoimetus

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tellimuse vormistamine

Vali endale huvipakkuv toode või tooted välja ja vajuta nuppu "Lisa ostukorvi"
Ostukorvi ja sinna lisatud tooted leiad ükskõik millisel lehel parasjagu oled, alati meie e-poe paremast ülanurgast.
Kui olete kõik soovitud tooted ostukorvi lisanud siis saate edasi minna oma tellimust vormistama vajutades nupule "Kassa"
Pange tähele, et tellimuse vormistamisel valitud makseviis "Pangaülekanne" ei kohusta Teid koheselt kauba eest tasuma vaid kõigepealt me kontrollime toote saadavust ning alles siis väljastame Teile e-mailiga eraldi arve.

Sisestatud meiliaadressile saadatakse peale tellimuse kinnitamist kontrollteatis/tellimuse info. Juhul kui teie postkasti pole infot laekunud siis kontrollige kas registreerimisel sisestatud e-posti aadress on õige ja kas Teie postkastis on ka vaba ruumi uute teadete vastuvõtmiseks. Vaadake ka üle kas rämpsposti filter ei ole ekslikult saatnud teatist rämpsposti kausta. Arve saadetakse mõne aja pärast samale e-posti aadressile.Küsimuste tekkimisel võtke meiega ühendust infotelefonil +372 55 913 319 või +372 55 536 159 või kirjutage e-posti aadressile info@mts.ee

Tähelepanu! Süsteem ei saada arvet välja automaatselt vaid eelnevalt kontrollitakse üle nii tellimus kui ka kaupade saadavus. Sõltuvalt toodetest/tellimusest võib see aega võtta mõnest tunnist paari päevani. Kõik tellimused võetakse töösse alles peale arve tasumist. Sama kehtib ka tarneaja alguse kohta. 

Kohaletoimetus
www.mts.ee leheküljel näidatud toodete hind ei sisalda transpordikulu!
Transpordikulu arvestatakse juurde tellimuse vormistamise käigus ja transpordi maksumus on ennem tellimuse kinnitamist kliendile näha.
Kaup toimetatakse kliendile kätte üldjuhul 5-7 tööpäeva jooksul. Erandjuhul võib see aeg pikeneda ja sellest antakse kliendile eelnevalt teada. Toodete eeldatav tarneaeg on kirjas iga toote juures eraldi.
Suuremõõduliste kaupade väljapoole Eestit saatmiseks palume eelnevalt ühendust võtta saates e-maili/teate e-posti aadressil info@mts.ee või meie "Kontakt" leheküljelt.

Kui soovite meie lattu kaubale ise järgi tulla siis tehke vastavasisuline valik tellimuse vormistamisel! Lao aadress on Pärnu mnt. 158F, Tallinn. (TÄHELEPANU! - Laost saab tellitud toote kätte vaid eelnevalt ette helistades tel. +372 55 536 159)


Garantiist
Kõigile www.mts.ee veebikauplusest ostetud toodetele kehtib vähemalt eraisikule 24-kuuline garantii ja juriidilisest isiku ostja puhul kehtib tootja poolt määratud garantiiaeg. Juhul kui meie juurest ostetud kaubaga peaks ilmnema probleeme, palume pöörduda KMS Projektiabi OÜ poole telefonidel +372 5591 3319  või +372 55 536 159 või meiliaadressil info@mts.ee

1. GARANTII
1.1. KMS Projektiabi OÜ vahendab müüdavatele seadmetele tootja garantiid ja garantiiprotseduure, aga ei tee ise seadmetele garantiiremonti. Autoriseeritud hooldusesinduse puudumisel tehakse garantiiremonti KMS Projektiabi OÜ vahendusel maaletooja või tootjatehase kaudu.
1.2. Garantiihoolduse aluseks on KMS Projektiabi OÜ poolt väljastatud arve ja vigastamata seerianumbriga seade. Kui seadme seerianumber on rikutud või loetamatu, on garantiiremondi teostajal õigus tasuta garantiiremondist keelduda.

2. GARANTIIAEG
2.1  Kõigi www.mts.ee veebikaupluses müüdavate kaupade puhul kehtib eraisikust tarbija jaoks vähemalt 24-kuuline garantii. Juriidilisest isikust ostja puhul kehtib tootja poolt määratud garantiiaeg.
2.1. Garantiiperioodi arvestatakse alates asja ostjale üleandmisest.
2.2. Garantiitähtaja kulg peatub ajal, mil ostja ei saa asja kasutada lepingutingimustele mittevastavuse tõttu, mille eest vastutab müügigarantii andja (garantiiremondi aeg).
2.3. Garantiiaja pikkus ja reageerimis- või hooldusaja kestus on määratud kauba maaletooja poolt.
2.4. Säilitada tuleb tootega kaasa pandud garantiitalongi, ilma selleta garantii ei kehti.

3. GARANTIIREMONDI TEGEMINE
3.1. Garantiiremonti tehakse tootja hooldusesinduses. Autoriseeritud hooldusesinduse puudumisel tehakse garantiiremonti KMS Projektiabi OÜ vahendusel tarnija või tootjatehase kaudu.
3.2. Kui meie juurest ostetud kaubaga peaks ilmnema probleeme, palume pöörduda KMS Projektiabi OÜ poole telefonidel +372 5591 3319  või +372 55 536 159  või meiliaadressil info@mts.ee
3.3. Kui seadme remontimine garantiiajal osutub võimatuks ja selle tootmine on lõppenud, asendab tootja või maaletooja seadme garantiikorras samaväärse või parema seadmega, kui ostja ei ole asendusega nõus, on tal õigus müügilepingust taganeda.
3.4. Lisaks garantiist tulenevatele õigustele on tarbijal ka muud seadusest tulenevad õigused (nt pretensioonide esitamise õigus vastavalt VÕS § 218 lg 2).

4. GARANTII ALLA EI KUULU
4.1. Kuluva iseloomuga osad (akud, tahmakassetid, trükipead, disketid, CD-plaadid, hiirematt, jmt) ning pakend ja dokumentatsioon;
4.2. Kasutaja andmed, mis on hävinud seadme riknemisel või garantiiremondi tagajärjel. Andmete varundamine on kliendi kohustus;
4.3. Tarkvara, kaasa arvatud eelnevalt seadmesse installeeritud tarkvara ning tarkvarast põhjustatud ekspluatatsioonihäired.
4.4. Ekspluatatsioonihäired ja füüsilised vigastused, mis on tekkinud tahtmatu või tahtliku füüsilise vigastuse tagajärjel või seadme sisemusse sattunud kõrvaliste esemete, vedelike, putukate, üleliigse tolmu jne. poolt;
4.5. Ekspluatatsioonihäired ja füüsilised vigastused, mis on tingitud mittetöökorras olevate elektrisüsteemide tagajärjel (maandusjuhtme puudumine jmt), elektrikatkestusest või võrgupinge kõikumisest;
4.6. Ekspluatatsioonihäired ja füüsilised vigastused, mis on põhjustatud mitteoriginaalosade või ebasobivate tarvikute kasutamisest;
4.7. Ekspluatatsioonihäired, mis on põhjustatud seadmete väärast kasutusest ja kasutusjuhendi nõuete eiramisest (toote kasutamine tavalisest erinevates keskkonnatingimustes).

5. GARANTII EI KEHTI JÄRGMISTEL JUHTUDEL:
5.1. Kui tootele on tekitatud füüsilisi kahjustusi või seda on valesti hooldatud.
5.2. Kui on rikutud toote kasutusjuhendis märgitud reegleid või kasutustingimusi, kui toodet on kasutatud mittesihipäraselt.
5.3. Kui toodet on püütud ise remontida või seda on teinud KMS Projektiabil OÜ-le tundmatu kolmas osapool.
5.4. Kui toote seerianumber või tootenumber pole loetavad.
5.5. Garantii ei kehti loomulikul teel kuluvatele seadmetele ja nende osadele.
 

6. Tagastamisõigus
6.1 Pärast tellimuse kättesaamist on Tarbijal õigus M&T Shop veebipoes sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul.
6.2 Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Tarbija asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Tarbija käsitsema ja kasutama toodet üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha s.t tagastatud toode võib eelnevalt olla pakist välja võetud ning sellega võib tutvuda kuid tagastatud kaup peab olema uus, kasutamata ja originaalsiltidega.
6.3 Kauba tagastamiseks tuleb kliendil koostada Kauba ostust taganemise kirjalik avaldus ning saata see aadressile info@mts.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.Taganemisavalduse tüüpvormi leiate siit.
6.4 Tarbija peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale.  
6.5 Klient ei pea kaupa tagastama logistikafirma vahendusel, kui kaupmees - antud juhul M&T Shop on nõustunud kaubale ise järele tulema.
6.6 M&T Shop tagastab taganemisavalduse kättesaamisel tarbijale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel, kõik tarbijalt lepingu alusel saadud tasud, muu hulgas Tarbija kasutatud eseme kättetoimetamise kulud, v.a juhul, kui tarbija on sõnaselgelt valinud ettevõtja pakutud kõige odavamast eseme kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea M&T Shop Tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu. Kauba tagastamisega seotud kulud kannab klient kui ei ole kokku lepitud teisiti.
 

7. Pretensioonide esitamise kord
7.1 M&T Shop vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.
7.2 Tarbijal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul M&T Shop poole, esitades arve, mille alusel kauba ostu eest tasuti. 
7.3 Kaubal puuduse ilmnemisel palume lõpetada kauba kasutamise.
7.4 Puudusega kauba parandamise või asendamise lepivad M&T Shop ja Tarbija omavahel kokku. Parandamise kulud katab M&T Shop
7.5 M&T Shop ei vastuta Tarbija süül tootel tekkinud puuduste eest, mis on tekkinud toote mittenõuetekohase hoiustamise või mitte eesmärgipärase kasutamise tulemusena. 
7.6 Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada e-postiaadressile info@mts.ee pretensiooni, kus on märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.
7.7 Pretensioon toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamise kohta peab olema esitatud kahe kuu jooksul alates toote nõuetele mittevastavuse või puuduse avastamisest.
7.8 Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Tarbijaga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.
7.9 Tarbijal on õigus nõuda M&T Shop ostuhinna alandamist või lepingu lõpetamist ja kauba eest raha tagasi nõuda, kui M&T Shop ei ole võimalik kaupa parandada või asendada, kauba parandamine või asendamine ebaõnnestub, M&T Shop ei ole kauba puudust mõistliku aja jooksul kõrvaldanud, tarbijale on tekitatud põhjendamatuid ebamugavusi.
 

8. Vääramatu jõud
8.1 M&T Shop ei vastuta Tellijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida M&T Shop ei saanud mõjutada või ette näha.

9. Tarbija õigus pöörduda Tarbijakaebuste komisjoni poole
9.1 Kui M&T Shop on keeldunud Tarbija kaebust lahendamast või Tarbija ei ole nõus M&T Shop pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Tarbija esitada kaebuse Tarbijavaidluste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijavaidluste komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel, Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.
 

10. www.mts.ee sh M&T Shop on KMS Projektiabi OÜ kaubamärk. KMS Projektiabi OÜ juriidiline aadress on Männiliiva tee 24,74008,Tallinn,Eesti. Antud aadressilt kaupa ei väljastata!
11. Ostu-müügi tehing ostja ja müüja (KMS Projektiabi OÜ) vahel jõustub arve maksmise hetkest.
12. Kauba eest tasumine käib pangaülekande, Inbank AS, Bigbank AS, Koduliising OÜ (Liisi) järelmaksuga või sularahas. Kõik M&T Shop veebipoes näidatud hinnad sisaldavad käibemaksu 20%. 
13. Kui kokku ei ole lepitud teisiti siis hinnapakkumised kehtivad üldjuhul 7 päeva
14. Kui asi omandatakse krediidiga (järelmaksuga), siis asjaolu, et tarbija loetakse VÕS § 57 alusel taganenuks ka seotud tarbijakrediidilepingust, kui tarbija taganeb müügi või teenuse osutamise lepingust VÕS § 56 alusel.
15. Lepingu minimaalne kestvus teatatakse igale ostjale individuaalselt vastavalt ostu-müügi tehingu iseärasustele.
16. M&T Shop privaatsuspoliitikaga saate lähemalt tutvuda siit
 

Soovime Teile meeldivaid oste!
M&T Shop