Tere külaline, võite sisse logida või luua uue konto.

Kontakt +372 55 913 319 / +372 55 536 159
(E-R 10:00 - 17:30)

Keel  Estonian  Finnish  English
usaldusvaarneettevote
Eesti E-kaubanduse liit
Otsi
0 toode(t) - 0.00€
Teie ostukorv on tühi!

Järelmaks

     

M&T Shop pakub koostöös KODULIISING OÜ-ga (www.liisi.ee) järelmaksuvõimalust kõikidele M&T Shop-ist ostetud toodetele.
Liisi järelmaks aitab Teid vajaliku kauba soetamisel, saades ise valida sobiva sissemakse suuruse ja lepinguperioodi. Pärast lepingu allkirjastamist väljastatakse Teile sobiv kaup vastavalt M&T Shop tarnetingimusetele. 

Liisi plussid:

 • Liisi järelmaksu võivad taotleda kõikide pankade kliendid
 • Liisida saab nii üksikuid tooteid kui ka suuremat ostukorvi
 • Lepingu sõlmimine toimub kaupluses makselingi abil
 • Saate endale valida sobiva tagasimakseperioodi
 • Hilisem graafiku muutmine on tasuta

Liisi järelmaksu tingimused:

 • Liisi järelmaksu võivad taotleda kõik vähemalt 18-aastased Eesti Vabariigi kodanikud või Eestis alalise elamisloaga inimesed
 • Lepingu kestus 2 kuni 49 kuud
 • Kauba kallinemine aastas alates 12 % -st
 • Lepingutasu VIP kliendile 5 ja tavakliendile 10 EUR, mis jagatakse võrdselt osamaksete vahel.
 • ID-kaardi ja sellega allkirjastamise võimalus

Kuidas taotleda Liisi järelmaksu?

 • Taotluse esitamine ja lepingu sõlmimine toimub e- kaupluse  maksevalikul. Lisage sobiv toode ostukorvi ja valige makseviisiks Liisi järelmaks
 • Positiivse otsuse korral vormistatakse laenuleping 
 • Valida on võimalik endale sobiv periood ja maksekuupäev
 • Seejärel toimub allkirjastamine ID-kaardiga.
 • Peale allkirjastamist paneb kauplus teile toote teele vastavalt tarnetingimustele.

Küsi julgelt Liisi järelmaksu. Leiame Teile alati sobivaima lahenduse!

Soovi korral võtame järelmaksu taotluseid vastu ka e-maili teel docx (Word) formaadis.
Tellimus vormistage järgnevalt: 

1. Lisage soovitud toode ostukorvi, ning valige tellimuse vormistamisel makseviisiks "Pangaülekanne" ja märkige tellimuse kommentaaridesse, et soovite Liisi järelmaksu, sooritage tellimus ning saatke taotlus eraldi e-mailiga aadressile info@mts.ee
2. Liisi järelmaksu taotlemise vorm leiate siit (save link as / save target as). Kindlasti on vaja, et salvestate vormi endale kõigepealt arvutisse ja asute vormi täitma arvuti kõvakettalt avatud faili. Brauserist otse avatud fail ei pruugi peale täitmist korralikult salvestuda! Täitke vorm nõutud andmetega ja ärge unustage taotlust endale salvastamast. Peale vormi täitmist ja salvestamist saatke taotlus aadressile info@mts.ee

Vastame Teile tööpäeviti mõne tunni jooksul!

Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Tutvu teenuse tingimustega läbi meie klienditeeninduse telefonil 55 913 319 või küsi e-posti vahendusel aadressilt info@mts.ee, vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
Iga laen on finantskohustus. Kaalu oma otsust hoolikalt – tutvu laenulepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. 

Krediidikulukuse määra näide:

Krediidi kulukuse määr on 39,40 % järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 419 €, lepingu periood 12 kuud, fikseeritud interssimäär 20 % laenusummalt aastas, krediidisumma 419 €, maksete kogusumma 499,32 eurot ja tagasimaksete summa 499,32 eurot.

Teenusepakkujaks on Koduliising OÜ.

 

M&T Shop pakub koostöös INBANK AS -ga (www.inbank.ee) järelmaksuvõimalust kõikidele M&T Shop-ist ostetud toodetele.

INBANK järelmaksu tingimused:

- Vanus  21 kuni 71a (k.a);
- Regulaarne tõendatav kuu sissetulek vähemalt 240 EUR-i. Regulaarse sissetuleku moodustab näit:  töötasu, pension, emapalk;
- Eelnev maksekäitumine on korrektne ning  puuduvad aktiivsed maksehäireid;
- Kehtiv elamis- ja tööluba (välismaalase passi korral). Isikut tõendava dokumendina aktsepteerime: EV passi, EV Välismaalase passi ja ID-kaarti.
- Arvelduskonto olemasolu ühes järgmistest pankadest:

• Swedbank
• SEB pank
• Danske pank
• Nordea pank
• Eesti Krediidipank
• LHV pank

Finantseerimise tavatingimused:
 
- Järelmaksu summa 100 – 2000 eurot (maksimum summa mida pakume on 6500€)
- Järelmaksu periood 6 – 48 kuud (eraldi kokku leppides on võimalik miinimum 4 kuud)
- Sissemakse alates 0,00% 
- Intress 11% ostusummalt 
- Lepingusõlmimise tasu 15 eurot (ühekordne tasu, mis on proportsionaalselt osamaksete peale ära jagatud) 
- Haldustasu 0,9 eurot kuus 
 
Igakuiste osamaksete tasumise tähtpäev:  12. kpv

Kui soovite meie e-poest osta mõne toote Inbank järelmaksuga siis valige endale sobiv toode välja, lisage ostukorvi ning tehke vastavasisuline valik tellimuse vormistamise käigus. Järelmaksu otsuse saate teada koheselt ning lepingu ning kogu ostuprotsessi vomistamine võtab aega kõigest paar minutit. Jälgige ekraanile kuvatavaid juhiseid.
 
Soovi korral võtame järelmaksu taotluseid vastu ka e-maili teel pdf formaadis.
Tellimus vormistage järgnevalt: 

1. Lisage soovitud toode ostukorvi, ning valige tellimuse vormistamisel makseviisiks "Pangaülekanne" ja märkige tellimuse kommentaaridesse, et soovite Inbank järelmaksu, sooritage tellimus ning saatke taotlus eraldi e-mailiga aadressile info@mts.ee
2. Inbank järelmaksu taotlemise vorm leiate siit (save link as / save target as). Kindlasti on vaja, et salvestate pdf taotlusvormi endale kõigepealt arvutisse ja asute vormi täitma arvuti kõvakettalt avatud pdf faili. Brauserist otse avatud pdf fail ei pruugi peale täitmist korralikult salvestuda! Täitke vorm nõutud andmetega ja ärge unustage taotlust endale salvastamast. Peale vormi täitmist ja salvestamist saatke taotlus aadressile info@mts.ee

Vastame Teile tööpäeviti mõne tunni jooksul!

Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Tutvu teenuse tingimustega läbi meie klienditeeninduse telefonil 55 913 319 või küsi e-posti vahendusel aadressilt info@mts.ee, vajadusel konsulteeri asjatundjaga.

Krediidikulukuse määra näide:

Lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) on 1308,00€. Järelmaksu krediidikulukuse määr on 23,23% aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa 1308,00€, sissemakse 0%, igakuiste osamaksete arv 48, fikseeritud intressimäär aastas 11,0% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15€, igakuine osamakse 40,23€.
Krediidiandjaks on INBANK AS

M&T Shop pakub koostöös BIGBANK AS-ga (www.bigbank.ee) järelmaksuvõimalust kõikidele M&T Shop-ist ostetud toodetele.
Bigbank järelmaks pakub Sulle:

Intress – 14,9% algsummalt aastas
• Laenuperiood - 3 kuni 60 kuud
• Laenusumma - 125€ kuni 10 000€
• Sissemakse ei ole kohustuslik
• Laenuotsus ilma pika ooteajata.
• Lepingu sõlmimise tasu on 0€.


Järelmaksu saad taotleda, kui oled 20-73.a Eesti Vabariigi kodanik või Eestis elav kehtivat elamisluba omav välisriigi kodanik või kodakondsuseta isik.

Kui soovite meie e-poest osta mõne toote Bigbank järelmaksuga siis valige endale sobiv toode välja, lisage ostukorvi ning tehke vastavasisuline valik tellimuse vormistamise käigus. Järelmaksu otsuse saate teada koheselt ning lepingu ning kogu ostuprotsessi vomistamine võtab aega kõigest paar minutit. Jälgige ekraanile kuvatavaid juhiseid.

Soovi korral võtame järelmaksu taotluseid vastu ka e-maili teel pdf formaadis.
Tellimus vormistage järgnevalt: 

1. Lisage soovitud toode ostukorvi, ning valige tellimuse vormistamisel makseviisiks "Pangaülekanne" ja märkige tellimuse kommentaaridesse, et soovite Bigbank järelmaksu, sooritage tellimus ning saatke taotlus eraldi e-mailiga aadressile info@mts.ee
2Bigbank järelmaksu taotlemise vorm leiate siit (save link as / save target as). Kindlasti on vaja, et salvestate pdf taotlusvormi endale kõigepealt arvutisse ja asute vormi täitma arvuti kõvakettalt avatud pdf faili. Brauserist otse avatud pdf fail ei pruugi peale täitmist korralikult salvestuda! Täitke vorm nõutud andmetega ja ärge unustage taotlust endale salvastamast. Peale vormi täitmist ja salvestamist saatke taotlus aadressile info@mts.ee

Vastame Teile tööpäeviti mõne tunni jooksul!

Laenu taotledes palume esitada ka oma isikut tõendav dokument. Selleks sobib pass, ID kaart, elamisloakaart, juhiluba või meremehe tunnistus.

Bigbank järelmaks aitab Sind ostude sooritamisel.
Sinu taotlus on teretulnud!

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda.

Krediidikulukuse määra näide:

Näiteks 599-eurose laenusumma puhul 24 kuuks fikseeritud intressiga 15,9% algsummalt aastas ja lepingutasuga 24,9 eurot on krediidi kulukuse määr 38,23%, kuumakse suurus 34,26 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 822,33 eurot ja tarbija poolt tagasimakstav tagasimaksete summa 822,33 eurot.

Teenuse pakkuja on AS Bigbank - Rüütli 23, Tartu, tegevusloa numbriga 73. Tutvu tingimustega lähemalt www.bigbank.ee ning pea nõu spetsialistiga.