Meist - MT Shop

Meist

KMS Projektiabi OÜ (edaspidi MT Shop) tegeleb laiatarbeelektroonika ja kodu- ning ehitusseadmete müügiga juba alates aastast 2004 kui alustasime tegevust M&T Sound kaubamärgi nime all. Praeguseks oleme lisaks väikesele muudatusele kaubamärgi nime osas (M&T Sound 2004 > M&T Shop 2012 > MT Shop 2019) oma tootevalikut oluliselt laiendanud ning tegemele seadmete müügiga millega meie kliendid saavad sisustada oma kodu ning teha kõiksugu töid alustades koduaiast kuni ehitusplatsini.

2019 aasta sügisel lansseerisime uue veebiplatvormi kuhu oleme integreerinud paljude erinevate tarnijate laod ja uute partnerladude lisamine koos suure hulga tootekataloogidega jätkub taustal pidevalt. Lisaks kodumaistele tootjatele ja tarnijatele on ajaloo jooksul meie koostööpartnerite portfelli kogunenud ligi 50 erineva suurusega tarnijat ja tootjat üle terve euroopa ning tootjate, toodete ning tarnijate hulk kasvab pidevalt. Teeme selle nimel igapäevaselt tööd hoides muuhulgas fookust suurepärasel klienditeenindusel ja andes endast parima, et meie klient saaks ostlemise käigus vaid positiivseid elamusi. Ostuprotsess meie veebiplatvormil on lihtne ja läbipaistev olgu siis kliendiks kas eraisik, ettevõte või riigiasutus. Küsimuste tekkimisel saab meiega alati kontaktandmete all näidatud rekvisiitide kaudu ühendust.

Me ei oma hiiglasuurt traditsioonilist lookas lettidega kauplust Tallinna kesklinnas kuhu on välja pandud kogu tootekataloog ja see on taotluslik. Suure lao pidamine on kulukas ja aeganõudev dünaamiline protsess ning ratast pole mõtet uuesti leiutada seega oleme selle lüli täitmise jätnud meie koostööpartnerite kanda ning suunanud oma fookuse sellele, et meie kliendid saaks meie partnerite käest pärit kauba kätte võimalikult kiiresti ja soodsalt. Vaatamate sellele hoiame siiski kõige populaarsemaid tooteid oma laos Tallinnas Osmussaare 4.

2012 aasta kevadest oleme Kanada kaubamärgi Krown® toodete ametlik edasimüüja. Krown® on pühendunud tipptasemel roostevastaste vahendite ja määrdeainete tootmisele, mida laialdaselt peetakse oma ala parimateks. Krown® kaubamärgi tooteid kasutatakse erinevates valdkondades, alustades tööstusvabrikutest kuni kaubanduses leiduvate sõiduvahenditeni. Kanada päritolu firmana, mis on enim tuntud oma Krown® Roostevastaste Keskuste poolest, jätkab innovatiivsete ja efektiivsete roostekaitse vahendite tootmist ja turusutamist üle terve maailma.

Teeme koostööd Itaalia tootja Energy S.R.L. (Energy®)-ga kellel on üle 30 aastane kogemus elektrigeneraatorite tootmises ja kelle tootevalikusse kuuluvad elektrigeneraatorid alates 2,4kVA kuni 2250 kVA (bensiin, diisel, maagaas, LPG - autogaas). Energy® tootevalikusse kuuluvad lisaks veel tornvalgustus, jaotuskilbid ja muud antud valdkonda kuuluvad tooted. Tuntumatest mootoritootjatest kasutatakse Energy generaatoritel järgnevate tootjate mootoreid: Honda / Briggs & Stratton / Lombardini / Yanmar / Perkins / Iveco / Deutz / John Deere / Volvo / Cummins

Samuti teeme koostööd saksa suurtootja elektri- ja energiaseadmete vallas R.I.D. GmbH-ga

MT Shop pakub koostöös ESTO AS-iga (MT Järelmaks / ESTO 3 / Maksa Hiljem ESTO), Holm Bank AS-iga (Liisi Järelmaks), TF Bank AS-iga (TF Bank Järelmaks) ning Inbank AS-iga (Indivy Plan / Indivy Slice 3 / Indivy GO) erinevaid järelmaksuvõimalusi kõikidele MT Shop-ist ostetud toodetele. 

Soovime Teile meeldivaid oste!

MT SHOP

MT Shop © 2020