Meist - MT Shop

Meist

KMS Projektiabi OÜ (edaspidi MT Shop) on vastupidiselt enamustele kohalikele e-poodide esindustele 100% Eesti kapitalil põhinev ettevõte ja tegeleme laiatarbeelektroonika ja kodu- ning ehitusseadmete müügiga juba alates aastast 2004 kui alustasime tegevust M&T Sound kaubamärgi nime all. Vaadake siit kuidas meie esimene leht nägi välja 17a tagasi. Hiljuti viisime ettevõttes läbi rebrändingu (M&T Sound 2004 > M&T Shop 2012 > MT Shop 2019). Oleme oma tootevalikut oluliselt laiendanud ning tegeleme seadmete müügiga, millega meie kliendid saavad sisustada oma kodu ning teha erinevaid töid, alustades koduaiast kuni ehitusplatsini.


Tükikest ajalugu meie veebikeskonna arengust. Alljärgnevalt näeb mts.ee veebipoe arengut läbi aegade:

Aastal 2006 olime oma esimesel veebiplatvormil sellised
Aastal 2012 tegime uuendusi nägime välja sellised
Aastal 2015 võtsime ette järjekordse uuenduskuuri ja nägime välja sellised
Aastal 2018 vaatasime, et oleks vaja veel uuendusi teha ja nägime välja sellised
Aastal 2019 võtsime ette ja tegime täiesti uue veebi mis suudab protsessida miljoneid tooteid korraga. Sellised me ka praegu enam-vähem välja näeme.

2019 aasta sügisel lansseerisime uue veebiplatvormi kuhu oleme integreerinud paljude erinevate tarnijate laod. Uute partnerladude lisamine koos suure hulga tootekataloogidega jätkub taustal pidevalt. Lisaks kodumaistele tootjatele ja tarnijatele on ajaga meie koostööpartnerite portfelli kogunenud üle saja erineva suurusega tarnija ja tootja üle terve euroopa. Tootjate, toodete ning tarnijate hulk kasvab pidevalt. Muuhulgas hoiame fookust suurepärasel klienditeenindusel ja anname endast parima, et meie klient saaks ostlemise käigus vaid positiivseid elamusi. Ostuprotsess meie veebiplatvormil on lihtne ja läbipaistev - olgu kliendiks eraisik, ettevõte või riigiasutus. Küsimuste tekkimisel võta meiega ühendust info@mts.ee.

Me ei oma suurt traditsioonilist kauplust Tallinna kesklinnas (kuhu on välja pandud kogu tootekataloog) ja see on taotluslik. Suure lao pidamine on aeganõudev dünaamiline protsess. Oleme selle lüli täitmise jätnud meie koostööpartnerite kanda ning suunanud oma fookuse sellele, et meie kliendid saaks partneritelt pärit kauba kätte võimalikult kiiresti ja soodsalt. Vaatamata sellele hoiame siiski kõige populaarsemaid tooteid oma laos Tallinnas, aadressil Osmussaare 4.

2012 aasta kevadest oleme Kanada kaubamärgi Krown® toodete ametlik edasimüüja. Krown® on pühendunud tipptasemel roostevastaste vahendite ja määrdeainete tootmisele, mida laialdaselt peetakse oma ala parimateks. Krown® kaubamärgi tooteid kasutatakse erinevates valdkondades, alustades tööstusvabrikutest kuni kaubanduses leiduvate sõiduvahenditeni. Kanada päritolu firmana, mis on enim tuntud oma Krown® Roostevastaste Keskuste poolest, jätkab innovatiivsete ja efektiivsete roostekaitse vahendite tootmist ja turusutamist üle terve maailma.

Teeme koostööd Itaalia tootja Energy S.R.L. (Energy®)-ga, kellel on üle 30-aastane kogemus elektrigeneraatorite tootmises ja kelle tootevalikusse kuuluvad elektrigeneraatorid alates 2,4kVA kuni 2250 kVA (bensiin, diisel, maagaas, LPG - autogaas). Energy® tootevalikusse kuuluvad lisaks veel tornvalgustus, jaotuskilbid ja muud antud valdkonda kuuluvad tooted. Tuntumatest mootoritootjatest kasutatakse Energy generaatoritel järgnevate tootjate mootoreid: Honda / Briggs & Stratton / Lombardini / Yanmar / Perkins / Iveco / Deutz / John Deere / Volvo / Cummins

Samuti teeme koostööd saksa suurtootja elektri- ja energiaseadmete vallas R.I.D. GmbH-ga

MT Shop pakub koostöös ESTO AS-iga (MT Järelmaks / ESTO 3 / Maksa Hiljem ESTO), Holm Bank AS-iga (Liisi Järelmaks), TF Bank AS-iga (TF Bank Järelmaks) ning Inbank AS-iga (Indivy Plan / Indivy Slice 3 / Indivy GO) erinevaid järelmaksuvõimalusi kõikidele MT Shop-ist ostetud toodetele. 

Samuti pakume oma klientidele võimalust tasuda arvete eest krüptovaluutas. Hetkel on võimalik MT SHOP e-poes tasuda järgnevates krüptovaluutades: Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, Dash, USDT, USDC

Soovime Teile meeldivaid oste!

MT SHOP

MT Shop © 2024