Järelmaks - MT Shop

Järelmaks

MT SHOP Järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!

MT Shop pakub koostöös ESTO AS (MT SHOP järelmaks) järelmaksuvõimalust nii eraisikule kui juriidilisele isikule kõikidele MT Shop-ist ostetud toodetele tingimusel, et ostetava toote hind üksikuna või ostukorvi kogusumma jääb vahemikku 100 - 10 000 EUR.

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just MT SHOP Järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis! Lisa toode/tooted ostukorvi, vali makseviisidest MT SHOP Järelmaks ning taotle järelmaksu. Taotlemisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi või Mobiili-ID abil. MT SHOP Järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku ehk maksta osamaksete kaupa. Antud makselahendus teeb krediidiotsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

Pärast järelmaksulepingu allkirjastamist väljastatakse Teile sobiv kaup vastavalt MT Shop müügi- ja tarnetingimusetele.

MT SHOP Järelmaksu tavatingimused on järgmised:

 • Intress alates 0%
 • Lepingutasu alates 0 eurost
 • Periood kuni 4 aastat

MT SHOP Järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud.
MT SHOP Järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule!

Kui soovite meie e-poest osta mõne toote MT SHOP Järelmaksuga, siis lisage toode/tooted ostukorvi, valige makseviisidest "MT SHOP Järelmaks" ning taotlege järelmaksu. Järelmaksu otsuse saate teada koheselt, lepingu ja kogu ostuprotsessi vomistamine võtab aega kuni 60 sekundit. Jälgige palun ekraanile kuvatavaid juhiseid!

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga. Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda.

Krediidikulukuse määra näide:

2049-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 14% algsummalt aastas ja lepingutasuga 14.90 eurot on krediidi kulukuse määr 31.12%, kuumakse suurus 197.14 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 2365.68 eurot.

MT SHOP Järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

MT Shop pakub koostöös HOLM BANK AS-ga (www.holmbank.ee) järelmaksuvõimalust (Liisi Järelmaks) kõikidele MT Shop-ist ostetud toodetele. Liisi järelmaks aitab Teid vajaliku kauba soetamisel, saades ise valida sobiva sissemakse suuruse ja lepinguperioodi. Pärast lepingu allkirjastamist väljastatakse Teile sobiv kaup vastavalt MT Shop müügi- ja tarnetingimusetele.


Liisi plussid:
 • Liisi järelmaksu võivad taotleda kõikide pankade kliendid
 • Liisida saab nii üksikuid tooteid kui ka suuremat ostukorvi
 • Lepingu sõlmimine toimub kaupluses makselingi abil
 • Saate endale valida sobiva tagasimakseperioodi
 • Hilisem graafiku muutmine on tasuta

Liisi järelmaksu tingimused
 • Liisi järelmaksu võivad taotleda kõik vähemalt 18-aastased Eesti Vabariigi kodanikud või Eestis alalise elamisloaga inimesed
 • Lepingu kestus 2 kuni 49 kuud
 • Kauba kallinemine aastas alates 12 % -st
 • Lepingutasu VIP kliendile 5 ja tavakliendile 10 EUR, mis jagatakse võrdselt osamaksete vahel.
 • ID-kaardi ja sellega allkirjastamise võimalus

Kuidas taotleda Liisi järelmaksu?

Taotluse esitamine ja lepingu sõlmimine toimub e-kaupluse maksevalikul. Lisage sobiv toode ostukorvi ja valige makseviisiks Liisi järelmaks. Positiivse otsuse korral vormistatakse laenuleping automaatselt. Valida on võimalik endale sobiv periood ja maksekuupäev. Seejärel toimub allkirjastamine ID-kaardiga. Peale allkirjastamist paneb kauplus teile toote teele vastavalt nende müügi- ja tarnetingimustele. Küsi julgelt Liisi järelmaksu. Leiame Teile alati sobivaima lahenduse!

Tähelepanu! Tegemist on finantsteenusega. Tutvu teenuse tingimustega läbi meie klienditeeninduse telefonil +372 58 60 88 00 või küsi e-posti vahendusel aadressilt info@mts.ee, vajadusel konsulteeri asjatundjaga. Iga laen on finantskohustus. Kaalu oma otsust hoolikalt – tutvu laenulepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.

Krediidikulukuse määra näide:

Krediidikulukuse määr on 39,40 % järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 419 €, lepingu periood 12 kuud, fikseeritud interssimäär 20 % laenusummalt aastas, krediidisumma 419 €, maksete kogusumma 499,32 eurot ja tagasimaksete summa 499,32 eurot.

Teenusepakkujaks on Holm Bank AS.


ESTO – osta praegu, maksa hiljem! Maksa hiljem annab sulle 30 päeva lisaaega kauba eest tasumisel. Omanda kaup või teenus koheselt ning maksa vastavalt enda soovile järgneva 30 päeva jooksul ilma ühegi lisanduva kuluta!

Saa kaup koheselt kätte
Maksa mugavalt 30 päeva jooksul 
Ei mingeid intresse ja lisatasusid
Võid lõõgastuda. ESTO annab teada kui maksetähtaeg hakkab saabuma.

"Maksa hiljem" teenusepakkujaks on ESTO AS.

Makseviisi kasutamine on finantsotsus ning sellega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajaduse hoolikalt läbi mõelda. Maksa hiljem krediidi kulukuse määr on 0% aastas järgmistel näidistingimustel: intress 0% aastas, puuduvad tasud. 


ESTO 3 makseviis - jaota enda ostukorvi summa kolmeks võrdseks makseks!

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel mugavat ja kiiret ESTO 3 makseviisi – jaota enda ostukorvi summa kolmeks võrdseks makseks! Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisiks ESTO 3 makseviis, digiallkirjasta mugavalt ID-kaardi, Mobiili-ID või Smart-ID lahendusega.

Tasudes enda ostukorvi maksumuse täies ulatuses ja õigeaegselt kolme kuu jooksul koos lepingutasuga, loetakse järelmaksuleping edukalt tasutuks ning lõppenuks.
Kuutasu kujuneb ostukorvi maksumuse jagamisel kolmeks võrdseks osaks, lisandub ühekordne lepingutasu.
Minimaalne ostukorvi summa ESTO 3 makseviisi kasutamisel on 60 EUR.
ESTO 3 saavad taotleda kõik 18-70 aastased Eesti Vabariigi kodanikud.

ESTO 3 makseviisi tingimused

ESTO 3 teenusepakkujaks on ESTO AS. Makseviisi kasutamine on finantsotsus ning sellega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajaduse hoolikalt läbi mõelda. Juhul, kui teil ei õnnestu makseid tasuda lähtuvalt ESTO 3 makseviisi graafikule, siis teie ESTO 3 leping lõpeb ja teie võlgnevus ESTO AS ees loetakse ESTO arvelduskrediidilepingu alusel kasutusse võetud krediidiks ning lisanduvad arvelduskrediidilepingu kohaselt lisatasud. Näiteks 200-eurose laenusumma puhul 3 kuuks fikseeritud intressiga 0% aastas ja lepingutasuga 16.39 eurot on krediidi kulukuse määr 60.92%, kuumakse suurus 72.13 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 216.39 eurot. ESTO 3 teenusepakkujaks on ESTO AS.

E-mail: info@esto.ee
Telefon: (+372) 622 52 52

MT Shop pakub koostöös TF BANK AS-ga (www.tfbank.ee) järelmaksuvõimalust (TF Bank Järelmaks) kõikidele MT Shop-ist ostetud toodetele. TF Bank järelmaks aitab Teid vajaliku kauba soetamisel, saades ise valida sobiva sissemakse suuruse ja lepinguperioodi. Pärast lepingu allkirjastamist väljastatakse Teile sobiv kaup vastavalt MT Shop müügi- ja tarnetingimusetele.

TF BANK järelmaksu tingimused: Tasu toodete eest osade kaupa järelmaksuga.

Järelmaksu tingimused:

Intress alates 0%
Periood kuni 60 kuud
Sissemakse 0% • Järelmaksuga soetatava kauba maksumus 100€ – 7 500 €

Nõuded kliendile:

Kliendi vanus 18 – 75 eluaastat.
Püsiv ametlik sissetulek isiklikule arvelduskontole, milleks on palk või pension.
Ei ole maksehäireid.
Isikut tõendav dokument (kehtiv ID-kaart, EV pass).
Alaline elukoht Eesti Vabariigis.

Osamaksetega tasumiseks müügilepingu sõlmimisel:

Pöörduge järelmaksu soovi puhul teenindaja poole.
Järelmaksu taotlemiseks on vaja esitada lisaks taotlusele isikuttõendav dokument (ID-kaart, elamisloakaart või Eesti Vabariigi pass).
Otsuse järelmaksu taotlusele saab koheselt, misjärel saate allkirjastada lepingu.
Lepingutasu liidetakse ostusummale.
Osamaksed tasutakse TF BANK AB (PUBL.) EESTI FILIAALile arve alusel.

Lisainformatsiooni saamiseks palume pöörduda klienditeenindaja poole!

Tähelepanu! Tegemist on finantsteenusega. Järelmaksu pakub TF BANK AB (PUBL.) EESTI FILIAAL. Tutvu tingimustega müügikohas või küsi nõu meie asjatundjalt. Järelmaksu igakuise osamakse suurus on 46.64 € ja krediidi kulukuse määr on  24.37% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 500 €, sisse-makse 0%, krediidisumma 500 €, intress 12% algsummalt aastas (fikseeritud),  järelmaksu periood 12 kuud, tasumine igakuiste annuiteet maksetena, 559.73 € ja tagasimaksete summa 559.73€

Teenusepakkujaks on TF Bank AS.


Indivy GO

Go on kiireim, mugavaim ja lihtsaim makseviis.
Go annab kliendile aja mõtlemiseks ja otsustamiseks kuidas ta oma ostu eest maksab.
Klient saab toote koju tellida ning tagastada vastavalt MT SHOP müügitingimustele kui talle toode ei sobi või ei meeldi mingil põhjusel.
Go puhul saadab Inbank kliendi meilile info tema tehtud ostude kohta ning tuletab enne maksepäeva meelde, et otsustamise aeg on kätte jõudmas.
Go puhul ei ole tegemist krediidilepinguga vaid kokkuleppega kliendi ja Inbanki vahel, mille allkirjastamisel lepitakse kokku, et klient otsustab + 30 päeva jooksul oma tasumise viisi.

Indivy SLICE

Slice-i puhul ei ole tegemist krediidilepinguga, vaid kokkuleppega kliendi ja Inbanki vahel, mille allkirjastamisel lepitakse kokku tagasimakse periood. Slice ei ole krediiditoode, mis tähendab, et Inbank ei teosta kliendi kohta pensioniregistrisse ega MTA-sse järelpäringut. Kontrollitakse vaid kliendi varasemat maksekäitumist.
Slice on lihtne ja arusaadav ning sellega ei kaasne kliendile lisakulusid. 
Slice-i puhul saab klient valida 3 – 18 kuulise tasumise perioodi .

Indivy Plan

Plan ehk teise nimega klassikaline järelmaks, kus kliendile kehtivad lisatasud vastavalt lepingu sõlmimise hetkel välja toodud infole.
Plan on toode, millega klient valib omale ise kuumakse suuruse ja vastavalt sellele ka lepinguperioodi pikkuse.
Plani toote puhul teeb Inbank kliendi nõusolekul järelpäringu MTA-sse kui ka pensioniregistrisse. 
Plan on krediidileping ning lepingule kehtivad kõik finantslepingu reeglid.
Klient võib alati Plani lepingu varem tagasi maksta, kui ta annab oma soovist teada info@inbank.ee meilile.

Indivy kaubamärgi ja sellega seonduvate krediiditoodete teenusepakkujaks on InBank AS.

 


LHV Järelmaks

LHV järelmaksuga saad kauba eest tasuda osade kaupa.

Vastus taotlusele mõne minutiga.

Sissemakse alates 0 eurost.

Tasuta ennetähtaegne tagastamine.

Puuduvad igakuised haldustasud.

Kuidas taodelda LHV järelmaksu? 

1. Lisa soovitud tooted ostukorvi ja vali makseviisiks LHV järelmaks.

2. Kui sul pole järelmaksu limiidi taotlus esitatud, saad seda teha peale makseviisi valimist. 

3. Kui sul on limiit olemas, saad koheselt valida järelmaksulepingu pikkuse ja maksepäeva. 

4. Seejärel allkirjasta leping Mobiil-ID, ID-kaardi või Smart-ID abil ja ost ongi sooritatud. 

Järelmaksu tingimused 

Intress fikseeritud 10,9%. 

Lepingutasu alates 9,90 eurost.

Lepingu pikkus alates 3 kuud.

Limiit kehtib 90 päeva. 

Lisateave
lhv.ee/jarelmaks
6 802 700

Järelmaksu pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega müügikohas või lhv.ee/järelmaks ja küsi nõu meie asjatundjalt. 

Järelmaksu igakuise osamakse suurus on 66,53 € ja krediidi kulukuse määr on 28,15% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 700 €, sissemakse 0%, krediidisumma 700 €, intress 10,90% väljastatud krediidisummalt aastas (fikseeritud), lepingutasu 19,90 €, järelmaksu periood 12 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 798,38 € ja tagasimaksete summa 798,38 €.

MT Shop © 2021