Järelmaks - MT Shop

Järelmaks

MT Järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!

MT Shop pakub koostöös ESTO AS (MT järelmaks) järelmaksuvõimalust nii eraisikutele kui juriidilisele isikule kõikidele MT Shop-ist ostetud toodetele tingimusel, et ostetava toote hind ükskikuna või ostukorvi kogusumma jääb vahemikku 100 - 10 000 EUR.

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just MT Järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis! Lisa toode või tooted ostukorvi, vali makseviisidest MT Järelmaks ning taotle järelmaksu. Taotlemisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi või Mobiili-ID abil. MT Järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku ehk maksta osamaksete kaupa. Antud makselahendus teeb krediidiotsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

Pärast järelmaksulepingu allkirjastamist väljastatakse Teile sobiv kaup vastavalt MT Shop müügi- ja tarnetingimusetele.

MT Järelmaksu tavatingimused on järgmised:

  • Intress alates 0%
  • Lepingutasu alates 0 eurost
  • Periood kuni 4 aastat

MT Järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud.
MT Järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule!

Kui soovite meie e-poest osta mõne toote MT Järelmaksuga siis lisage toode või tooted ostukorvi, valige makseviisidest "MT Järelmaks" ning taodelge järelmaksu. Järelmaksu otsuse saate teada koheselt ning lepingu ning kogu ostuprotsessi vomistamine võtab aega kuni 60 sekundit. Jälgige ekraanile kuvatavaid juhiseid!

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga. Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda.

Krediidikulukuse määra näide:

2049-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 14% algsummalt aastas ja lepingutasuga 14.90 eurot on krediidi kulukuse määr 31.12%, kuumakse suurus 197.14 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 2365.68 eurot.

MT Järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

MT Shop © 2020