Järelmaks - MT Shop

Järelmaks

MT SHOP Järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!

MT Shop pakub koostöös ESTO AS (MT SHOP järelmaks) järelmaksuvõimalust nii eraisikule kui juriidilisele isikule kõikidele MT Shop-ist ostetud toodetele tingimusel, et ostetava toote hind üksikuna või ostukorvi kogusumma jääb vahemikku 100 - 10 000 EUR.

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just MT SHOP Järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis! Lisa toode/tooted ostukorvi, vali makseviisidest MT SHOP Järelmaks ning taotle järelmaksu. Taotlemisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi või Mobiili-ID abil. MT SHOP Järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku ehk maksta osamaksete kaupa. Antud makselahendus teeb krediidiotsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

Pärast järelmaksulepingu allkirjastamist väljastatakse Teile sobiv kaup vastavalt MT Shop müügi- ja tarnetingimusetele.

MT SHOP Järelmaksu tavatingimused on järgmised:

 • Intress alates 11.9%
 • Lepingutasu 0 EUR
 • Periood kuni 5 aastat

MT SHOP Järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud.
MT SHOP Järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule!

Kui soovite meie e-poest osta mõne toote MT SHOP Järelmaksuga, siis lisage toode/tooted ostukorvi, valige makseviisidest "MT SHOP Järelmaks" ning taotlege järelmaksu. Järelmaksu otsuse saate teada koheselt, lepingu ja kogu ostuprotsessi vomistamine võtab aega kuni 60 sekundit. Jälgige palun ekraanile kuvatavaid juhiseid!

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga. Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda.

Krediidikulukuse määra näide:
2049-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 11.90% algsummalt aastas ja lepingutasuga 0 eurot on krediidi kulukuse määr 23.49%, kuumakse suurus 191.07 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 2292.84 eurot.

MT SHOP Järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

MT Shop pakub koostöös HOLM BANK AS-ga (www.holmbank.ee) järelmaksuvõimalust (Liisi Järelmaks) kõikidele MT Shop-ist ostetud toodetele. Liisi järelmaks aitab Teid vajaliku kauba soetamisel, saades ise valida sobiva sissemakse suuruse ja lepinguperioodi. Pärast lepingu allkirjastamist väljastatakse Teile sobiv kaup vastavalt MT Shop müügi- ja tarnetingimusetele.


Liisi plussid:
 • Liisi järelmaksu võivad taotleda kõikide pankade kliendid
 • Liisida saab nii üksikuid tooteid kui ka suuremat ostukorvi
 • Lepingu sõlmimine toimub kaupluses makselingi abil
 • Saate endale valida sobiva tagasimakseperioodi
 • Hilisem graafiku muutmine on tasuta

Liisi järelmaksu tingimused
 • Liisi järelmaksu võivad taotleda kõik vähemalt 18-aastased Eesti Vabariigi kodanikud või Eestis alalise elamisloaga inimesed
 • Lepingu kestus 2 kuni 49 kuud
 • Kauba kallinemine aastas alates 12 % -st
 • Lepingutasu VIP kliendile 5 ja tavakliendile 10 EUR, mis jagatakse võrdselt osamaksete vahel.
 • ID-kaardi ja sellega allkirjastamise võimalus

Kuidas taotleda Liisi järelmaksu?

Taotluse esitamine ja lepingu sõlmimine toimub e-kaupluse maksevalikul. Lisage sobiv toode ostukorvi ja valige makseviisiks Liisi järelmaks. Positiivse otsuse korral vormistatakse laenuleping automaatselt. Valida on võimalik endale sobiv periood ja maksekuupäev. Seejärel toimub allkirjastamine ID-kaardiga. Peale allkirjastamist paneb kauplus teile toote teele vastavalt nende müügi- ja tarnetingimustele. Küsi julgelt Liisi järelmaksu. Leiame Teile alati sobivaima lahenduse!

Tähelepanu! Tegemist on finantsteenusega. Tutvu teenuse tingimustega läbi meie klienditeeninduse telefonil +372 58 60 88 00 või küsi e-posti vahendusel aadressilt info@mts.ee, vajadusel konsulteeri asjatundjaga. Iga laen on finantskohustus. Kaalu oma otsust hoolikalt – tutvu laenulepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.

Krediidikulukuse määra näide:

Krediidikulukuse määr on 39,40 % järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 419 €, lepingu periood 12 kuud, fikseeritud interssimäär 20 % laenusummalt aastas, krediidisumma 419 €, maksete kogusumma 499,32 eurot ja tagasimaksete summa 499,32 eurot.

Teenusepakkujaks on Holm Bank AS.


ESTO 3 on uue generatsiooni makseviis, mis võimaldab tasuda mugavalt ning kiirelt - kolmes võrdses osas, ilma lisatasudeta!

Vali e-poe kassas oma ostude eest tasumiseks ülimalt populaarne ESTO 3-osaline makseviis! 

ESTO 3 aitab jagada ostusumma 3-ks võrdseks osaks. 


 • Ühtegi lisatasu ei lisandu
 • Lihtsalt kolm võrdses osas makset, kolme kuu jooksul
 • Esimene makse on alles järgmisel kuul.

Makseviisi pakub ja haldab ESTO AS.

MIS ON ESTO?

ESTO on finantsteenuseid pakkuv ettevõte, mille algusaeg ulatub aastasse 2016. Bränd sai alguse vajadusest uue generatsiooni makselahenduste järele, mis oleksid sobilikud nii lõpptarbijale kui ka müüjale. Täna pakub ESTO kõige suuremat valikut erinevaid makselahendusi Baltikumis ning ESTO partnervõrgustikku kuulub üle 2000 koostööpartneri ja kaupluse ning üle 200 000 kliendi. 

Tutvu tingimustega siin: esto.eu/ee

Vajadusel kontakteeruge ESTO AS töötajaga - info@esto.ee või www.esto.ee LIVE chat-aknas.


Bolt ja ESTO muudavad ostlemise lihtsamaks!

Vali oma ostude eest tasumiseks kõige uuem makseviis turul - Bolt Pay Later! Kinnita ost vaid paari klikiga ning maksa tagasi ilma ühegi lisakuluta!

Ole nutikas ja vali ostude eest tasumiseks Bolt Pay Later! Uus ja innovaatiline makselahendus aitab ostude eest tasuda mugavalt 30 päeva jooksul. Bolt Pay Later on nutikate inimeste makseviis - saa kaup kohe kätte ning maksa tagasi paindliku tagasimaksegraafiku alusel. Soeta paari klikiga just seda, mida vajad - puudub intress, lisatasu ja sissemakse. 


 • Paindlik tagasimakse graafik
 • Saa kaup kohe kätte ja tasu 30 päeva jooksul
 • 0% intress ja 0€ lisakulu

Bolt Pay Later makseviisi pakub ja haldab ESTO AS. 

MIS ON ESTO? ESTO on finantsteenuseid pakkuv ettevõte, mille algusaeg ulatub aastasse 2016. Bränd sai alguse vajadusest uue generatsiooni makselahenduste järele, mis oleksid sobilikud nii lõpptarbijale kui ka müüjale. Täna pakub ESTO kõige suuremat valikut erinevaid makselahendusi Baltikumis ning ESTO partnervõrgustikku kuulub üle 2000 koostööpartneri ja kaupluse ning üle 200 000 kliendi. 

Tutvu tingimustega siin: esto.eu/ee

Vajadusel kontakteeruge ESTO AS töötajaga - info@esto.ee või www.esto.ee LIVE chat-aknas.

 


MT Shop pakub koostöös TF BANK AS-ga (www.tfbank.ee) järelmaksuvõimalust (TF Bank Järelmaks) kõikidele MT Shop-ist ostetud toodetele. TF Bank järelmaks aitab Teid vajaliku kauba soetamisel, saades ise valida sobiva sissemakse suuruse ja lepinguperioodi. Pärast lepingu allkirjastamist väljastatakse Teile sobiv kaup vastavalt MT Shop müügi- ja tarnetingimusetele.

TF BANK järelmaksu tingimused: Tasu toodete eest osade kaupa järelmaksuga.

Järelmaksu tingimused:

Intress alates 0%
Periood kuni 60 kuud
Sissemakse 0% • Järelmaksuga soetatava kauba maksumus 100€ – 7 500 €

Nõuded kliendile:

Kliendi vanus 18 – 75 eluaastat.
Püsiv ametlik sissetulek isiklikule arvelduskontole, milleks on palk või pension.
Ei ole maksehäireid.
Isikut tõendav dokument (kehtiv ID-kaart, EV pass).
Alaline elukoht Eesti Vabariigis.

Osamaksetega tasumiseks müügilepingu sõlmimisel:

Pöörduge järelmaksu soovi puhul teenindaja poole.
Järelmaksu taotlemiseks on vaja esitada lisaks taotlusele isikuttõendav dokument (ID-kaart, elamisloakaart või Eesti Vabariigi pass).
Otsuse järelmaksu taotlusele saab koheselt, misjärel saate allkirjastada lepingu.
Lepingutasu liidetakse ostusummale.
Osamaksed tasutakse TF BANK AB (PUBL.) EESTI FILIAALile arve alusel.

Lisainformatsiooni saamiseks palume pöörduda klienditeenindaja poole!

Tähelepanu! Tegemist on finantsteenusega. Järelmaksu pakub TF BANK AB (PUBL.) EESTI FILIAAL. Tutvu tingimustega müügikohas või küsi nõu meie asjatundjalt. Järelmaksu igakuise osamakse suurus on 46.64 € ja krediidi kulukuse määr on  24.37% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 500 €, sisse-makse 0%, krediidisumma 500 €, intress 12% algsummalt aastas (fikseeritud),  järelmaksu periood 12 kuud, tasumine igakuiste annuiteet maksetena, 559.73 € ja tagasimaksete summa 559.73€

Teenusepakkujaks on TF Bank AS.


INDIVY – OSTA KOHE, MAKSA HILJEM

MT Shop pakub Sulle kiiret ja mugavat võimalust tasuda kaupade eest Indivy makseviisiga. 
Indivy võimaldab Sul tasuda ostude eest alles järgmisel kuul, intresse ja teenustasusid maksmata! 
Kehtib ostudele 30€ – 800€.
Maksmine järgmise kuu 25. kuupäeval.

Indivy 3

Indivy 3 puhul ei ole tegemist krediidilepinguga, vaid kokkuleppega kliendi ja Inbanki vahel, mille allkirjastamisel lepitakse kokku tagasimakse periood. Indivy 3 ei ole krediiditoode, mis tähendab, et Inbank ei teosta kliendi kohta pensioniregistrisse ega EMTA-sse järelpäringut. Kontrollitakse vaid kliendi varasemat maksekäitumist.
Indivy 3 on lihtne ja arusaadav ning sellega ei kaasne kliendile lisakulusid. 
Kehtib ostudele 75€ – 2500€.
Maksmist alustad alles järgmisel kuul.

Inbank järelmaks

Järelmaksu puhul kehtivad kliendile lisatasud vastavalt lepingu sõlmimise hetkel välja toodud infole.
Järelmaks on makselahendus, millega klient valib omale ise kuumakse suuruse ja vastavalt sellele ka lepinguperioodi pikkuse.
Järelmaks on krediidileping ning lepingule kehtivad kõik finantslepingu tingimused.
Klient võib alati järelmaksu lepingu varem tagasi maksta, andes oma soovist teada aadressil info@inbank.ee.
Järelmaksu tingimused:

Ostusumma: 100 – 10 000 EUR
Sissemakse alates 0 EUR
Periood: 3 – 60 kuud
Aastane intress 11,0% 
Lepingutasu: 15 €
Lepingu haldustasu: 0,9 €/kuus (sisaldub osamaksetes)

Inbank järelmaksu krediidikulukuse määr on 28,42% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1000 EUR, krediidisumma 1000 EUR, sissemakse 0 EUR, lepinguperiood 12 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 EUR, igakuine haldustasu 0,9 EUR. Igakuine osamakse 94,44 EUR, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 1133,22 EUR. Finantsteenuse osutajaks on AS Inbank Finance (Niine 11, Tallinn, www.inbank.ee, tel 640 8080).  Enne lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu.

Indivy kaubamärgi ja sellega seonduvate krediiditoodete teenusepakkujaks on InBank AS.


LHV Järelmaks

LHV järelmaksuga saad kauba eest tasuda osade kaupa.

Vastus taotlusele mõne minutiga.

Sissemakse alates 0 eurost.

Tasuta ennetähtaegne tagastamine.

Puuduvad igakuised haldustasud.

Kuidas taodelda LHV järelmaksu? 

1. Lisa soovitud tooted ostukorvi ja vali makseviisiks LHV järelmaks.

2. Kui sul pole järelmaksu limiidi taotlus esitatud, saad seda teha peale makseviisi valimist. 

3. Kui sul on limiit olemas, saad koheselt valida järelmaksulepingu pikkuse ja maksepäeva. 

4. Seejärel allkirjasta leping Mobiil-ID, ID-kaardi või Smart-ID abil ja ost ongi sooritatud. 

Järelmaksu tingimused 

Intress fikseeritud 10,9%. 

Lepingutasu alates 9,90 eurost.

Lepingu pikkus alates 3 kuud.

Limiit kehtib 90 päeva. 

Lisateave
lhv.ee/jarelmaks
6 802 700

Järelmaksu pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega müügikohas või lhv.ee/järelmaks ja küsi nõu meie asjatundjalt. 

Järelmaksu igakuise osamakse suurus on 66,53 € ja krediidi kulukuse määr on 28,15% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 700 €, sissemakse 0%, krediidisumma 700 €, intress 10,90% väljastatud krediidisummalt aastas (fikseeritud), lepingutasu 19,90 €, järelmaksu periood 12 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 798,38 € ja tagasimaksete summa 798,38 €.

MT Shop © 2023