InLine SC/SC, 7.5 m kiudoptiline kaabel 7,5 m 2x SC OM4 Lilla - Televiisorite ja monitoride lisaseadmed - Televiisorid ja tarvikud - Suur kodutehnika - Kodutehnika - MT Shop
Tagasi
Tootepildid on illustratiivsed

InLine SC/SC, 7.5 m kiudoptiline kaabel 7,5 m 2x SC OM4 Lilla

Tootja: InLine Tootekood: 161899708 EAN: 04043718248797 MPN: 83575P
InLine SC/SC, 7.5 m, 7,5 m, OM4, 2x SC, 2x SC
Loe rohkem...

Toote andmed


Üldandmed
Tootja InLine
Tootekood 161899708
EAN 04043718248797
Tootja kood 83575P
Kategooria Televiisorite ja monitoride lisaseadmed

MT Shop © 2024