Intellinet 545006 transiiverimoodul Valgusjuhe 1000 Mbit/s SFP 850 nm - Switchid ja lisad - Võrguseadmed ja lisad - Arvutid ja IT - MT Shop
Tagasi

Intellinet 545006 transiiverimoodul Valgusjuhe 1000 Mbit/s SFP 850 nm

Tootja: Intellinet Tootekood: 03199817 EAN: 00766623545006 MPN: 545006
Intellinet 545006, Valgusjuhe, 1000 Mbit/s, SFP, LC, 50/125,62.5/125 µm, 550 m

Toote andmed


Üldandmed
Tootja Intellinet
Tootekood 03199817
EAN 00766623545006
Tootja kood 545006
Kategooria Switchid ja lisad
Toimimine
SFP-transiiveri tüüp Valgusjuhe
Multi-mode fiber (MMF) toega Jah
Toetatud kiudkaabli läbimõõt 50/125,62.5/125 µm
Maksimaalne ülekandekaugus 550 m
Tx-võimsus (minimaalne) -8 dBmW
Tx-võimsus (maksimaalne) -3 dBmW
Lingi bilanss 8 dB
Dupleks-süsteem Täisversioon
Hot-Plug tugi Jah
Funktsioonid
Andmete edastamise maksimaalne määr 1000 Mbit/s
Sertifikaat FCC Class B, CE, RoHS, IEC-60825
Sisendpinge 3.3 V
Pesad & liidesed
Liidese tüüp SFP
Valgusjuhe
Fiiberoptiline pistmik LC
Lainepikkus 850 nm
Etherneti kiudkaablite tehnoloogia 1000BASE-SX
Võrgustumine
Ethernet-liidese tüüp Gigabit Ethernet
Muud funktsioonid
Võrgustandardid IEEE 802.3z
Disain
Toote värv Alumiinium
Toote kuju SFP
Võimsus
Võimsustarve (tüüpiline) 1 W
Töötingimused
Kasutamistemperatuur (T-T) 0 - 70 °C
Hoiustamistemperatuur (T-T) -40 - 85 °C
Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) 5 - 95 protsenti
Kaal ja mõõtmed
Laius 13 mm
Sügavus 55 mm
Kõrgus 12 mm
Kaal 20 g
Pakendi andmed
Kaasnevate toodete arv 1 tk

MT Shop © 2022