Intellinet 545013 transiiverimoodul Valgusjuhe 1000 Mbit/s SFP 1310 nm - Switchid ja lisad - Võrguseadmed ja lisad - Arvutid ja IT - MT Shop
Tagasi

Intellinet 545013 transiiverimoodul Valgusjuhe 1000 Mbit/s SFP 1310 nm

Tootja: Intellinet Tootekood: 03199806 EAN: 00766623545013 MPN: NUITLMR45545013
Intellinet 545013, Valgusjuhe, 1000 Mbit/s, SFP, LC, 9/125 µm, 10000 m

Toote andmed


Üldandmed
Tootja Intellinet
Tootekood 03199806
EAN 00766623545013
Tootja kood NUITLMR45545013
Kategooria Switchid ja lisad
Toimimine
SFP-transiiveri tüüp Valgusjuhe
Single-mode fiber (SMF) toetatud Jah
Toetatud kiudkaabli läbimõõt 9/125 µm
Maksimaalne ülekandekaugus 10000 m
Tx-võimsus (minimaalne) -8 dBmW
Tx-võimsus (maksimaalne) -3 dBmW
Lingi bilanss 14 dB
Dupleks-süsteem Täisversioon
Hot-Plug tugi Jah
Funktsioonid
Andmete edastamise maksimaalne määr 1000 Mbit/s
Sertifikaat FCC Class A, CE Mark
Sisendpinge 3.3 V
Pesad & liidesed
Liidese tüüp SFP
Valgusjuhe
Fiiberoptiline pistmik LC
Lainepikkus 1310 nm
Võrgustumine
Ethernet LAN Jah
Ethernet-liidese tüüp Gigabit Ethernet
Muud funktsioonid
Võrgustandardid IEEE 802.3z
Disain
Toote värv Alumiinium
Võimsus
Võimsustarve (tüüpiline) 1 W
Töötingimused
Kasutamistemperatuur (T-T) 0 - 70 °C
Hoiustamistemperatuur (T-T) -40 - 85 °C
Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) 10 - 85 protsenti
Kaal ja mõõtmed
Laius 14 mm
Sügavus 57 mm
Kõrgus 12 mm
Kaal 18 g
Pakendi andmed
Kaasnevate toodete arv 1 tk
Sustainability
Jätkusuutlikkuse sertifikaadid RoHS

MT Shop © 2022