Lee filtrikomplekt Starter Kit - Filtrid - Objektiivid ja tarvikud - Fototehnika - MT Shop
Tagasi
Tootepildid on illustratiivsed

Lee filtrikomplekt Starter Kit

Tootja: LEE Filters Tootekood: 757300516 EAN: 05055782203182 MPN: FHSK

Toote andmed


Üldandmed
Tootja LEE Filters
Tootekood 757300516
EAN 05055782203182
Tootja kood FHSK
Kategooria Filtrid

Toote kirjeldus


Digikaamera omanikule sobivas komplektis on olemas kõik esmavajalik esimesteks katsetusteks Lee kiilfiltritega. 

Üleminekuga värvilise kiilfiltriga saab toneerida soovitud kaadriosa, samal ajal jättes teine osa mõjutamata, mistõttu peaks see olema pea iga maastikufotograafi fotokotis.
Kiilfiltreid on võimalik kombineerida omavahel ning ka koos filtrihoidjaga pöörata objektiivi ees, andes suure paindlikkuse oma loomingulisuse väljendamiseks.
 
Lee värvilised gradatsioonifiltrid on saadaval nii pehme kui järsu üleminekuga värvitud alalt läbipaistvale alale. Pehme üleminekuga filtrit on soovituslik kasutada lainurkobjektiividega ning järsu üleminekuga filtreid normaal- ja teleobjektiividega. 
 
Lee gradatsioonifiltrid on valmistatud resiinist (orgaanilisest klaasist) . Mõõdud on filtritel 100 × 150 mm ning paksus 2 mm. Tänu 150 mm pikkusele saab ülemineku asukohta muuta lihtsalt filtrit filtrihoidjas nihutades.

Komplekti kuulub:
  • Lee filtrihoidja System Foundation Kit - Lee süsteemi selgrooks on filtrihoidja. System foundation kit komplektis on olemas kõik vajalik, et luua paindlik süsteem filtrite kinnitamiseks. System Foundation Kit'i abil saab kinnitada kaks 100 mm laiust ning 2 mm paksust filtrit kaamera ette ning lisaks on üks pesa ka 100 × 100 geelfiltri jaoks. 
  • Lee filtrite puhastusriie - aitab hoida filtrit puhtana ning tolmuvabana
  • Lee filtrivutlar 3-le filtrile - mahutab kolm 100×150 mm Lee filtrit
  • Lee filter neutraalhall 0.6 ND Grad Hard - Lee gradatsioonifiltrid on valmistatud resiinist (orgaanilisest klaasist) . Mõõdud on filtritel 100 × 150 mm ning paksus 2 mm. Tänu 150 mm pikkusele saab ülemineku asukohta muuta lihtsalt filtrit filtrihoidjas nihutades. 
  • Lee filter Coral 3 Grad Hard - Coral tüüpi filtrit kasutatakse värvustemperatuuri kontrolliks. Annab roosaka soojendava tonaalsuse. Natuke punasem, kui klassikaline 81 tüüpi filter.
NB: Komplektist puudub adapterrõngas filtrihoidja kinnitamiseks objektiivi külge.

MT Shop © 2024