Manfrotto statiivikomplekt MKBFRLA4BK-3W Befree 3-Way Live Advanced - Statiivid - Statiivid - Fototehnika - MT Shop
Tagasi
Tootepildid on illustratiivsed

Manfrotto statiivikomplekt MKBFRLA4BK-3W Befree 3-Way Live Advanced

Tootja: Manfrotto Tootekood: 757301917 EAN: 00719821413509 MPN: MKBFRLA4BK-3W

Toote andmed


Üldandmed
Tootja Manfrotto
Tootekood 757301917
EAN 00719821413509
Tootja kood MKBFRLA4BK-3W
Kategooria Statiivid

Toote kirjeldus


Manfrotto Befree 3-Way Live Advanced kolmesuunalise peaga statiivikomplekt on ideaalne kaaslane reisifotograafidele, videograafidele ning asjaarmastajatele, kes ootavad statiivist usaldusväärset töökindlust aga ka mugavat kaasaskantavust.

Befree 3-Way Live Advanced on esimene reisistatiiv, mis on loodud nii foto- kui videograafiat silmas pidades. See ühendab endas täpsuse, multifunktsionaalsuse ja innovatiivsed omadused, mis toetavad foto- ja videograafe igal võttel. Muud ei olegi vaja, kui vaid oma loovus valla lasta.

See komplekt koosneb Manfrotto uuest Befree 3-Way Live statiivipeast ning juba end tõestanud Befree Advanced alumiiniumist statiivist. Koos loovad nad multifunktsionaalse foto/videokomplekti.

Manfrotto Befree 3-Way Live on uuenduslik videopea, milles on kasutusel Befree hõõrdesüsteem, mis tagab ülitäpse ja sujuva kontrolli nii panoraampööretel kui kallutamisel. Tänu muljetavaldavale sujuvusele on seda videopead ülilihtne peenhäälestada ning saavutada ideaalne kaader. Kusjuures statiivipea teeb sama head tööd nii põrgukuumuses kui jääkülmas, taludes nii -30° külma kui +70° kuuma. Befree 3-Way Live statiivipea teeb täiuslikuks kokkuvolditavad juhtkangid, portreeasend ning 3 loodi.

Lisaks on statiivipeaga komplektis unikaalne 200PL-PRO kiirkinnitusplaat, mis on valmistatud kvaliteetsest alumiiniumist ning ühildub nii RC2 kui Arca-swiss süsteemiga. Aga statiivipea kiirkinnitusadapter ühildub ka 501PL videoplaadiga (ei kuulu komplekti), mis sobib hästi pikemate objektiividega töötamiseks.

Komplekti ergonoomiline disain teeb sellega töötamise intuitiivseks ja lihtsaks, võimaldades varustuse kiirelt ja lihtsalt üles seada. Befree 3-Way Live Advanced on varustatud stabiilsete jalgadega, mis tagavad töökindluse ka konarlikematel tööpindadel.

Lisaks on sel mudelil QPL Travel Lever lukustussüsteem, mis võimaldab kiiret ja mugavat jalgade lukustamist, aga on seejuures kaalult kergem kui M-lock süsteem. Uus lukustusmehhanism teeb varustuse üles seadmise lihtsaks ja kiireks ega tee mööndusi stabiilsuse osas.

Statiivi jalgade asendi muutmine on tehtud võimalikult ergonoomiliseks ning on teostatav nii parema kui vasaku käega. Statiivi jalgu saab asetada kolme erineva nurga alla – ka iga jalga individuaalselt – et tagada stabiilsus ka maastikul pildistades.

Befree 3-Way Live Advanced on varustatud ka Easy Link ühendusega, mis võimaldab lisaks kaamerale ühendada statiivi külge ka erinevaid foto- ning videotarvikuid nagu LED valgustid, reflektorid jm.

Befree 3-Way Live Advanced statiivikomplekt on parim reisikaaslane foto- ja videograafidele, kes sageli varustusega ringi seiklevad. See kerge statiiv on optimaalne kombinatsioon kaasaskantavusest, jäikusest, kiirest ülesseatavusest ja mugavast käsitsemisest. See on loodud ühe konkreetse eesmärgiga – toetada igaüht sõltumata sellest, kas eelistad teha fotosid või videosid.

MT Shop © 2024