Microconnect LC/PC-LC/PC 15m 50/125 MM kiudoptiline kaabel Oranž - Televiisorite ja monitoride lisaseadmed - Televiisorid ja tarvikud - Suur kodutehnika - Kodutehnika - MT Shop
Tagasi
Tootepildid on illustratiivsed

Microconnect LC/PC-LC/PC 15m 50/125 MM kiudoptiline kaabel Oranž

Tootja: Microconnect Tootekood: 161896865 EAN: 05705965907863 MPN: RP000309616
Microconnect LC/PC-LC/PC 15m 50/125 MM, 15 m, LC, LC
Loe rohkem...

Toote andmed


Üldandmed
Tootja Microconnect
Tootekood 161896865
EAN 05705965907863
Tootja kood RP000309616
Kategooria Televiisorite ja monitoride lisaseadmed

MT Shop © 2024