Microconnect LC/UPC - E2000/APC, 9/125, 3m kiudoptiline kaabel E-2000 (APC) Kollane - Televiisorite ja monitoride lisaseadmed - Televiisorid ja tarvikud - Audio-video - MT Shop
Tagasi
Tootepildid on illustratiivsed

Microconnect LC/UPC - E2000/APC, 9/125, 3m kiudoptiline kaabel E-2000 (APC) Kollane

Tootja: Microconnect Tootekood: 221440520 EAN: 05711045621284 MPN: FIB472003
Microconnect LC/UPC - E2000/APC, 9/125, 3m, 3 m, LC, E-2000 (APC)
Loe rohkem...

Toote andmed


Üldandmed
Tootja Microconnect
Tootekood 221440520
EAN 05711045621284
Tootja kood FIB472003
Kategooria Televiisorite ja monitoride lisaseadmed

MT Shop © 2024