Peak Design vutlar Camera Cube V2 Small - MT Shop
Tootepildid on illustratiivsed

Peak Design vutlar Camera Cube V2 Small

Tootja: Peak Design Tootekood: 7510314315 EAN: 00818373024611 MPN: BCC-S-BK-2

Toote andmed


Üldandmed
Tootja Peak Design
Tootekood 7510314315
EAN 00818373024611
Tootja kood BCC-S-BK-2

Toote kirjeldus


  • Laiendatud ava lihtsamaks juurdepääsuks
  • Uus ilmastikukindel Ultra Zips™ lukk
  • Ilmastikukindel teip välisõmblustel
  • Kaks uut suurust, mis sobivad ideaalselt hübriidkaamera komplektidele (X-Small, Smedium)
  • Uuendatud vaheseinad
  • Täiustatud sisemine kangas
  • 360-kraadine välimine käepide
  • Cube + vaheseinad kokku on 10–15% kergemad kui V1

Ülikaitsvad, lõputult konfigureeritavad ja kergesti ligipääsetavad Peak Design Camera Cube vutlarid teevad foto-, video- või droonivarustusega reisimise muretuks. Täiesti uued V2 mudelid suurendavad vastupidavust ja kasutusmugavust täiustatud ilmastikukindluse, parema juurdepääsu, uute suuruste ja täiustatud esteetikaga, mis põhineb aastatepikkusel kasutajate tagasisidel Peak Design’i enimmüüdud vutlarite kohta.

Camera Cube vutlarid on disainitud sobima Peak Design Travel seeria kottidega ning võimaldavad varustust mugavalt ja turvaliselt kotis organiseerida. Pole vahet, kas Su varustusse kuulub kompaktne hübriidkaamera või professionaalne video-, foto- või droonikomplekt – Camera Cube hoolitseb Sinu väärtusliku varustuse eest. Tänu uuendatud FlexFold vaheseintele saab vutlari sisu kiirelt just Sinu varustusele sobivaks kohandada. Laiendatud ava annab täieliku nähtavuse ja juurdepääsu Sinu varustusele ning sellel on eemaldatav polster, et saaksid klapi kiiremaks juurdepääsuks kõrvale lükata, kui Camera Cube on kotti pakitud. Peak Design V2 vutlarid on kaitsvamad kui kunagi varem, sisaldades ilmastikukindlat #8 Ultra Zips™ lukku, ilmastikukindlat teipi välisõmblustel ja ümbertöödeldud, Bluesigni heakskiiduga 160D nailonist.

Kiire ligipääs
Laiendatud ava lihtsamaks juurdepääsuks.

Lihtne ühilduvus
C-klambriga kinnitussüsteem hoiab vutlarit jäigalt paigal. Mahub kõikidesse Travel seeria kottidesse. Välised aasad ühilduvad mis tahes Peak Design’i rihmaga (müügil eraldi).

Kohandatav
FlexFold vaheseinad võimaldavad kohandatavat organiseerimist ja kaitset. Maksimaalse mahutavuse saavutamiseks aseta esemed vertikaalselt virna.

Mugav kaasaskandmine
Välised käepidemed hõlbustavad koti haaramist ja hoidmist.

Kõrgetasemeline vastupidavus
Ilmastikukindel 100% taaskasutatud nailon. Vastupidavad #8 tõmblukud.

MT Shop © 2024